Salgskostnad / uttak av varer

Jeg bruker varer fra eget lager til demostrasjon innen hudpleie. De som prøver får bare en liten dert av hele tuben. I løpet av en måned blir det jo noen tuber. Hvordan fører jeg dette? For meg er det en kostnad for å få solgt. Jeg er momsregistrert.

Spørsmål fra Linda Andersen.

Spørsmålet ble stilt den 29-11-2017.

Ligger under emnet: Ubesvarte spørsmål.

Ingen svar

Vet du svaret på dette spørsmålet? Hjelp til ved å bidra med ditt svar, eller vurder eksisterende svar med tommel opp / ned.

Ditt svar